Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

A janë “pajtuar” LDK e AAK: Tahiri publikon disa fotografi me Hotin nga diskutimet “përmbajtësore”

Për disa ditë radhazi janë komentuar përçarjet në mes LDK’së e AAK’së. Mirëpo zëvendëskryeministri Besnik Tahiri ka publikuar disa foto me Kryeministrin Avdullah Hoti, në një takim të rëndësishëm siç e ka quajtur ai


Tahiri sot përmes rrjetit social Facebook, publikoi disa foto nga takimi i tij me Hotin, me të cilin tha se pati një diskutim shumë përmbajtësor.

“Në vazhdën e bashkërendimit të agjendës qeveritare, sot bashkë me kryeministrin z. Avdullah Hoti patëm takim pune dhe diskutim përmbajtësor për temat me rëndësi prioritare shtetërore.”, ka shkruar ai krahas fotografive.

Comment here