Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Agim Çeku ftohet nga Specialja si i dyshuar

Më 28 shtator udhëton për në Hagë ish-komandanti i shtabit të përgjithshëm të UÇK-së, Agim Çeku.


Çeku konfirmoi për Kohën se ka marrë ftesën dje, dhe është ftuar në cilësinë e të dyshuarit.

“Ftesën e kam marrë dje si i dyshuar. Udhëtoj më 28 shtator”, tha Çeku.

Comment here