Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Buzhala thotë se ka njohje dhe investime miliardëshe në takimin në Washnington

Gazetari i njohur Berat Buzhala, ështe duke qëndruar në Washington për të raportuar nga afër takimin mes delegacionit mes Kosovës e Serbisë


Buzhala përmes një postimi në Facebook, ka thënë se nuk do të ketë ndarje të Kosovës, por vetëm njohje dhe investime miliardëshe.

“Nuk ka ndamje. Ka njohje. Ka investime shume miliardeshe”, ka shkruar Buzhala

Nuk ka ndamje. Ka njohje. Ka investime shume miliardeshe.

Posted by Berat Buzhala on Friday, September 4, 2020

Comment here