Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Deputeti i LDK’së Fetah Rudi ende në spital, kjo është gjendja e tij pas infektimit me Covid-19

Deputeti i LDK-së, Fetah Rudi, disa javë më parë ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19, i cili ende po e vazhdon trajtimin në QKUK,


Edhe pse para disa ditëve atij iu përkeqësua gjendja shëndetësore, tani siç duket, deputeti nga LDK-ja ka filluar që ta marrë vetën.

Të paktën kështu duket në një fotografi qe e ka shpërndarë djali i deputetit në rrjetin social Facebook, Petrit Rudi.

Në fotografin e postuar, shihet deputeti Rudi së bashku me mjekët.

“Hap pas hapi, dhe jeta vazhdon…”, ka shkruar djali i deputetit Fetah Rudi

Comment here