Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Deputeti i LDK’së i reagon Mimoza Kusarit: “Shuni se po flet ajo që nuk po mund ta bëjë vendin kurrkah”

Antarë të LDK’së kanë reaguar pas deklaratave të deputetes Mimoza Kusari e cila tha se në Lidhjen Demokratike e shtypin mendimin ndryshe.


Deputet i LDK’së, Hatim Baxhaku ka reaguar duke ka thënë se Mimoza Kusari ka formuar dhe shkatërruar parti për mungesë të mendimit ndryshe.

Baxhaku, thotë se ajo nuk ka mundur të gjejë vend në asnjë koalicion e se akuzohet për keqmenaxhim dhe korrupsion.

Baxhaku ka shkruar në Facebook se deputetja Kusari ka shëtitur me anëtarësim e koalicione në të gjitha partitë.

Shuni se po flet Mimoza Kusari!?-Po flet ajo qe formoi parti dhe e shkaterroi dhe akuzon LDK per munges te mendimi…

Posted by Hatim Baxhaku on Friday, 11 September 2020

Comment here