Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Deputeti i PDK’së njofton se sot do të intervistohet nga Gjykata Speciale

Deputeti i PDK’së, Ferat Shala ka bërë të ditur se sot do të intervistohet nga Gjykata Speciale në cilësinë e dëshmitarit


Shala përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook tha se do të intervistohet në Hagë.

“Ju njoftoj se sot, më 7 shtator, në cilësinë e dëshmitarit, po i përgjigjem ftesës për intervistë nga Dhomat e Specialiuzara në Hagë.”, ka shkruar ai.

Shkrimi i tij:

Të dashur miq,

Ju njoftoj se sot, më 7 shtator, në cilësinë e dëshmitarit, po i përgjigjem ftesës për intervistë nga Dhomat e Specialiuzara në Hagë.

Sot dhe përjetësisht krenar që pata nderin të luftoj për ty Kosovë, UÇK, dhe ju familja ime!.

Të dashur miq,Ju njoftoj se sot, më 7 shtator, në cilësinë e dëshmitarit, po i përgjigjem ftesës për intervistë nga…

Posted by Ferat Shala on Monday, September 7, 2020

Comment here