Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Dialogu Kosovë-Serbi në nivelin e ekspertëve nesër në Bruksel

Dialogu midis Kosovës dhe Serbisë në nivel të ekspertëve do të vazhdojë nesër (më 27 gusht) në Bruksel.

Kjo është konfirmuar për Tanjug  nga zëdhënësja e BE-së Nabila Masrali.

BE deklaron se kjo është një “pjesë e procesit” në kuadër të rifillimit të dialogut midis Prishtinës dhe Beograd, transmeton Klan Kosova.

Comment here