Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Edhe djali i Trumpit shpërndan deklaratën e Grenellit: Albin Kurti është gjithmonë kundër Amerikës

Donald Trump Jr, djali i presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka shpërndarë deklaratën e Emisarit Richard Grenell


I riu Trump ka shpërndarë deklaratë e Grenellit ku ka shkruar se lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti është dhe ka qenë gjithmonë kundër Amerikës.

Deklarata e tij është shpërndarë në Twitter dhe ka marrë reagime të shumta

Comment here