Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Gjenerali i UÇK’së ‘Mala’ intervistohet nga Gjykata Speciale

Zyra e Prokurorit të Specializuar që vepron në kuadër të Gjykatës Speciale, nesër pritet të intervistojë edhe një ish pjesëtar  të UÇK’së.


Burimet e Gazetës Metro kanë thënë se Manush Agushi, i njohur edhe si (Mala) nga rajoni i Dukagjinit është i ftuari i radhës për tu intervistuar nga Gjykata Speciale. Ai është edhe pronar i Hotel Thanës.

Comment here