Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Hoti kalon fundjavën me familje në Prevallë

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka zgjedhur Prevallën për ta kaluar vikendin së bashku me familje.


Këtë e ka bërë të ditur ai duke postuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook.

“Një ditë me diell në Prevallë”, shkroi ai bashkëngjitur një fotoje.

Aty ai shihet në shoqëri të bashkëshortes dhe djalit.

Një ditë me diell në Prevallë.

Posted by Avdullah Hoti on Saturday, August 22, 2020

Comment here