Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Hoti: Në funksion të transparencës Qeveria ka publikuar marrëveshjen e nënshkruar në SHBA


Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka publikuar marrëveshjen e nënshkruar dje në SHBA.

“Në funksion të transparencës dhe informimit të qytetarëve, Qeveria e Kosovës sot ka publikuar marrëveshjen e nënshkruar në Shtëpinë e Bardhë në prezencë të Presidentit Trump. Këtë marrëveshje mund ta gjeni në linkun në vijim”

Comment here