Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Këshilltari i Thaçit i infektuar me COVID-19, publikohet një foto e tij nga Klinika Infektive


Ismail Syla, këshillat i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit është infektuar me koronavirus dhe aktualisht është duke u trajtuar në Klinikën Infektive në QKUK.

Në një fotografi të publikuar nga Iset Prekazi, Syla duket në gjendje të mirë shëndetësore.

“Me këshilltarin e Presidentit Thaçi, z. Ismail Syla duke mposhtur virusin COVID-19. Me ekipet mjekësore të Spitalit Infektiv, çdo gjë është e arritshme. Së shpejti do të kthehemi në familje”, ka shkruar Prekazi. 

Me këshilltarin e Presidentit Thaçi, z, Ismail Syla, duke mposhtur virusin covid 19. Me ekipet mjekësore të Spitalit Infektiv, çdo gjë është e arritshme. Së shpejti do të kthehemi në familje.👍🤟💪

Posted by Iset Rama Prekazi on Sunday, August 30, 2020

Comment here