Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Këshilltari i Thaçit i prekur me Covid 19 publikon fotografi, tregon për gjendjen

Këshilltari i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Ismail Syla ka disa ditë që është duke u trajtuar në QKUK pas infektimit me COVID 19.


Syla sot gjatë ditës ka publikuar një fotografi ku edhe ka dhënë detaje për gjendjen e tij shëndetësorer.

Nga oborri i QKUK’së, Syla ka shkruar në Facebook se po ndihet çdo ditë e më mirë.

Gjithnjë e më mirë!

Posted by Ismail Syla on Tuesday, September 1, 2020

Comment here