Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Kosovarët kthehen nga bregdeti, radhë kilomtreike në Rrugën e Kombit

Kthimi i pushuesve kosovarë nga bregdeti shqiptar, ka sjellë fluks të lartë automjetesh në Rrugën e Kombit këtë pasdite.


Nga kryqëzimi i rrugës së Shëngjinit drejt Milotit dhe përgjatë Rrugës së Kombit është krijuar trafik i rënduar.

Në Rrugën e Kombit nga Miloti në Rubik është krijuar radhë kilometrike automjetesh

Comment here