Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri shërohet nga koronavirusi

Kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka njoftuar se është shëruar nga virusi COVID-19, me të cilin ishte infektuar javë më parë


Tahiri përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook ka konfirmuar se nga nesër do t’i kthehet punës dhe obligimeve në Komunës.

Në një postim në rrjetet sociale, ai ka falenderuar të gjithë ata që u interesuan për shëndetin e tij

“Të dashur qytetarë të Vushtrrisë, Sot kam marrë konfirmimin nga IKSHPK se jam shëruar nga Covid 19”, ka shkruar Tahiri./

Comment here