Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Ky mot ju pret sot dhe ditëve në vijim

Në fundjavë mot i kthjellët dhe me diell, temperaturat janë në rritje.

“Prishtina Weather” shkruan se edhe ditëve të para të javës parashihet të mbajë mot kryesisht me diell, e nga dita e martë mund të ketë një ulje të lehtë të temperaturave maksimale.

Datat:

5.09 – Kthjellët dhe me diell.  Në mëngjes ftohtë, e gjatë ditës më ngrohtë

6.09 – Më nxehtë, kryesisht me diell.

7.09 – Kryesisht me diell dhe nxehtë.

8.09 – Në mëngjes pjesërisht vranët, e gjatë ditës kryesisht me diell.

9.09 – Kryesisht me diell. /

Comment here