Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Lajm i mrekullueshëm: Gjendet shëndosh e mirë vogëlushi 2 vjeçar nga Malisheva

Tian Krasniqi, 2-vjeçari nga Malisheva që u raportua i humbur, është gjetur shëndosh e mirë.


Këtë e ka bërë të ditur ish-ushtari i UÇK-së, Ridvan Tahiri, që ishte i angazhuar në aksionin për gjetjen e tij.

“Vogëlushi nga Tërpeza e Malishevës është gjetë shëndosh e mirë”, dëgjohet teksa thotë Tahiri në videon e postuar.

Ndryshe, dy vjeçari Tian Krasniqi ishte raportuar i zhdukur që nga pasdita e djeshme.

Posted by Ridvan Tahiri Riki on Saturday, August 22, 2020

Comment here