Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Mbi 1 mijë gjoba në trafik vetëm në 24 orët e fundit

Vetëm në 24 orët e fundit policia ka shqiptuar 1027 tiketa për shkelje në trafik.

Bëhet e ditur se gjatë peridhës së njëjtë kohore janë arrestuar 26 persona, prej të cilëve 13 janë në mbajtje, transmeton Klan Kosova.

Ndërsa, 17 është numri i aksidenteve të ndodhura me dëme materiale, ku shtatë prej tyre ishin me të lënduar dhe një përfundoi me fatalitet

Comment here