Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Mbledhja e Qeverisë, konferencë e vizitë, këto janë ngjarjet e aktivitetet që zhvillohen sot

Për sot janë paralajmëruar vetëm tri ngjarje e aktivitete të cilat do të mbahen gjatë ditës në Kosovë dhe përbëjnë kalendarin e sotëm ditor të ngjarjeve në vend.

Qeveria e Republikës së Kosovës mban mbledhjen e radhës.

Autoriteti Kosovar i Konkurrencës mban konferencë për medie lidhur me monitorimin e çmimeve për testimet për virusin SARS-Cov-2. (Objekti i ish-bankës së Lubjanës, ora 10:00).

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi viziton Komunën e Podujevës. (Objekti e Komunës së Podujevës, ora 10:30).

Comment here