Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Milaim Zeka zbulon se cila është pika e nxehtë e marrëveshjes në Uashington

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe analisti, Milaim Zeka, po thotë se në Uashington mes Kosovës dhe Serbisë janë duke ndodhur zhvillime dramatike


Zeka, përmes një postimi në Facebook, po pretendon se pika më  nxehtë e marrëveshjes së diskutuar është Liqeni i Ujmanit.

Sipas tij pala kosovare nuk po pajtohet që ky aset të menaxhohet  nga të dyja palët

Comment here