Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Nga nesër banorët e disa lagjeve të Prishtinës duhet t’i mbyllin dritaret nga ora 19:30

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, njofton se për shkak të një vërshimi të madh të mushkonjave në gjithë regjionin, nga nesër fillon faza shtesë e dezinsektimit në Prishtinë.

“Çdo mbrëmje nga ora 19:30 për gjashtë ditë rresht, do të trajtohen hapësirat e lagjeve të ndryshme në qytet dhe në zonat rurale”, shkruan Ahmeti në Facebook

Comment here