Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Ngjarjet e paralajmëruara për sot në Kosovë

Për sot janë paralajmëruar 2 ngjarje të cilat do të zhvillohen gjatë ditës në Kosovë.

Kuvendi i Komunës së Prizrenit mban vazhdimin e mbledhjes së tretë të rregullt për vitin 2020. (Shtëpia e Kulturës “Xhemajli Berisha”, ora 10.00)

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) mban konferencën për medie. (Zyrat e KDI-së, Prishtinë, ora 11.00).

Comment here