Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Një ditë para takimit me Serbinë, Hoti publikon foto të Rugovës pranë Shtëpisë së Bardhë

Kryeministri Avdullah Hoti, po qëndron në Uashington ku nesër do të takohen me presidentin serb, Aleksandër Vuçiq, në Shtëpinë e Bardhë.


Një ditë para takimit, kryeministri Hoti ka publikuar një foto të presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova, kur vite më parë kishte qëndruar në Amerikë

Posted by Avdullah Hoti on Thursday, September 3, 2020

Comment here