Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Pamje nga Deçani, harrojnë koronavirusin, grumbullohen dhjetëra persona

Vendimi i Qeverisë për mosgrumbullimin e më shumë se 5 personave, siç duket nuk po u bën përshtypje të gjithëve.

Në disa pamje të publikuara shihet se në grykën e Deçanit janë mbledhur dhjetëra persona pa respektuar asnjë masë kundër përhapjes së koronavirusit.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet.

Comment here