Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Pamje nga kryeqyteti, reshjet e shiut vërshojnë rrugët

Reshjet e mëdha të shiut të cilat zgjatën më shumë se gjysmë ore kanë vërshuar rrugët në Prishtinë.

Në “rrugën B” vozitësve iu është vështirësuar lëvizja e automjeteve për shkak të ujit të madh në këtë pjesë.

Më poshtë mund t’i shini pamjet.

Comment here