Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Parashikimi i motit për ata që kanë planifikuar të udhëtojnë për në Shqipëri

Dita e sotme parashikohet me mot të kthjellët dhe vranësira të pakta kalimtare në orët e mesditës në Shqipëri.

Era nga veriperëndimi me shpejësi 1-10m/s, ndërsa përgjatë vijës bregdetare deri në 12-18m/s.

Valëzimi i forcës 2-3 ballë.

Vendet malore 17°C deri në 31°C.

Vendet e ulëta 19°C deri në 35°C.

Vendet bregdetare 18°C deri në 33°C.

Comment here