Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Pas shumë reagimeve Hoti sot shkon në Deçan, viziton edhe Manastirin

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, sot do të vizitojë Komunën e Deçanit.

Nga zyra e kryeministrin kanë njoftuar se gjatë vizitës në Deçan, Hoti do të qëndrojë edhe në Manastirin e Deçanit.

Vizita e Hotit në Deçan do të fillojë në orën 11:30.

Comment here