Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Shfaqet presidenti i Barcelonës, paralajmëron ndryshime

Presidenti i Barcelonës, Joep Maria Bartomeu, ka paralajmëruar ndryshime te Barcelona pas humbjes së thellë 8-2 nga Liga e Kampionëve nga Bayern Munich.

“Është humbje e rëndë”, u shpreh ai.

“Nuk kemi qenë në nivel, është katastrofë”.

“Tashmë kishim menduar para ndeshjes për VENDIMET që do t’i marrim, por sot nuk është dita”, tha Bartomeu. /Gazeta Express/

Comment here