Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Shqiptarët hapin puse uji në Azi e Afrikë

Mbi 1 miliard njerëz në botë vuajnë nga mungesa e ujit të pijshëm.


E nga falenderimi për këtë gjë, nevojtarët kanë shkruar edhe emrat e kosovarëve nëpër çeshme, njofton Klan Kosova.

Comment here