Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Shtyhet mbledhja e Qeverisë Hoti, s’dihet arsyeja

U tha se do të mbahet në mëngjes, por jo.


Mbledhja e Qeverisë që është paralajmëruar të mbahet në ora 08:30 është shtyrë për në ora 16:00

Kështu kanë bërë të ditur nga zyra e kryeministrit në një njoftim për media.

Comment here