Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Sot mot i ndryshueshëm, diell dhe shi

Parashikimi i motit për sot.


Moti në vendin tonë edhe sot do të jetë i paqëndrueshëm.https://gjc.gjirafa.com/Home/IndexR?configId=5563-1&gjid=95362176&v=2.1&guid=c86798df7e53438f9f8f54cbf1af0ade7bc09812f4e54cfb91d9ed7ed9bc621d

Në mëngjes do të jetë mot i nxehtë dhe me diell por do të ketë edhe vranësira.

Ndërsa pasdite pritet të ketë ndonjë rrebesh shiu me bubullimë.

Temperaturat në vise të ulëta 16C deri 30C, e në vise malore 12 deri 23C. Do të fryejë erë e lehtë dhe mesatare nga jugperëndimi 2-6m/s.

Comment here