Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Thaçi publikon pamje nga Drini i Bardhë

Presidentit i Kosovës, Hashim Thaçi këtë herë ka zgjedhur të shpërndajë video nga Drini i Bardhë.


Thaçi në videon e publikuar ka shkruar se, “Këtu buron Drini i Bardhë. Me këtë ujëvarë të mrekullueshme nisë rrjedhën në Kosovë  dhe bashkohet me Drinin e Zi në Shqipëri  për ta vazhduar rrugëtimin të pandashëm”.

Comment here