Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Thaçi publikon pamje nga Kompleksi Memorial “Zahir Pajaziti”

Presidentit i Kosovës, Hashim Thaçi, mëngjesin e së shtunës ka zgjedhur që të publikojë fotografi të Kompleksit Memorial “Zahir Pajaziti”.


Ai në profilin e tij në ‘facebook’ në fotografitë e shpërndara ka vënë dhe një mbishkrim.

Në këtë mbishkrim ai ka shkruar, “Kompleksi Memorial ‘Zahir Pajaziti’, vendi ku lindi dhe u rrit Zahiri me dashurinë ndaj atdheut dhe shpirtin e tij kryengritës”

Më poshtë sjellim fotografitë e publikuara nga presidenti Thaçi.

Comment here