Drenica News

Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota!

Lajme

Tjetër ftesë nga Gjykata Speciale: Ky është i ftuari i radhës

Gjykata Speciale ka dërguar ftesë për ish-luftëtarin e UÇK’së, Ramiz Ukaj. Lajmin e ka bërë të ditur Hysni Gucati në Facebook


Gjykata Speciale po vazhdon me ftesat për pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. I ftuari i radhës është ish-luftëtari Ramiz Ukaj.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Facebook, kryetari i OVL UÇK-së, Hyseni Gucati.

Ky është postimi i tij:

Sot morra lajmin që luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës z. Ramiz Kukaj është ftuar nga gjykata speciale . Edhe ky do të dali faqebardhë nga kjo gjykatë. /

Comment here